ATAKÖY TOWERS ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAH. ÇOBANÇEŞME E-5, Üniversite Cd. NO: 20, 34212 Bakırköy/İstanbul

Hakkımda

Meslekle tanışıklığım üniversite eğitimimin öncesinde, lisede Beslenme Bölümü okumamla başladı. Bu süreçte önce 3 ay gönüllü, devamında 9 ay zorunlu stajımı İstanbul’un en köklü devlet hastanelerinden biri olan Haseki Hastanesi’nde, alanımla ilgili her kademede, hatta ilişkili bölümlerde de birebir çalışarak ilerideki mesleğimin tüm uygulamalarını deneyimleme şansım oldu. Hem klinikte yatan hasta, hem poliklinikte ayaktan hasta hem de mutfakta kurum beslenmesinde deneyimler edindim. Devamında ilk tercihim olan Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Bölümüne birincilikle girdim. Alanının en iyi hocalarından aldığım eğitimleri, Hacettepe Üniversite Hastanesi, Ankara’nın çeşitli köklü devlet hastaneleri ve Acıbadem Hastanelerinde yaptığım stajlarla tamamladım. Mezun olur olmaz ikinci okulum olarak gördüğüm İstanbul Memorial Hastanesi’nde çalışmaya başladım. Daha sonra Acıbadem Bakırköy Hastanesi ve Beylikdüzü Polikliniğinde çalıştım.  Sonrasında Medicalpark Bahçelievler Hastanesinin kuruluşundan itibaren 10 yılı aşkın süre beslenmeyi ilgilendiren her alanında görev aldım. Sadece hastaların tıbbi beslenme tedavisini planlamak değil, bunun yanında hasta memnuniyeti, akreditasyon, kalite kontrol aşamalarıyla da ilgilendim. Bu arada uzmanlığımı sporcu çocuklar üzerine yaptığım tez ile tamamladım ve doktora eğitimine başlangıç yaptım.  Profesyonel bir Beslenme Uzmanı olarak, hastalıklardan korunma, sağlığı geliştirme, kilo kontrolü, gebelik döneminde, emzirme döneminde yani beslenmeyi ilgilendiren her alanda danışanlarıma rehberlik ediyorum.  

Yıllar boyunca İstanbul’un en büyük ve köklü hastanelerinde klinik poliklinik ve kurum beslenmesi noktalarında edindiğim bu sayısız deneyimden biraz da anne olmam nedeniyle kendi işime geçiş yaptım. Serüvenime 2017 yılından bu yana kendi merkezimde danışanlarıma rehberlik ederek devam ediyorum. 

Telefon

05323715292

E-Mail

info@emelunutmazduman.com

Ofisimi Ziyaret Edin

ATAKÖY TOWERS ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAH. ÇOBANÇEŞME E-5, Ataköy 7-8-9-10, Üniversite Cd. NO: 20, 34212 Bakırköy/İstanbul, Turkey